Chipa vie porukkaa täysillä

Jengi on kaksi päivää keskustellut hänestä ja hänen aloitteestaan!
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yksinkertaisesti, etteivät jaksa kuunnella Chipan "viisauksia" ja diivamaisuutta.

Äänestä

eikä ihan vähällä lopeta. No ihan asiallisestihan ne siellä nyt keskustelee ja muut jopa saavat sanottua väliin jotain, näyttäisi keskustelu koskevan teroa ja talon ilmapiiri enimmäkseen, kunhan uudet asukkaa tulevat riittää uutta jutusteltavaa.

Äänestä
  • Tuommoinen ruikuttaja ämmä pihalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


6-0 kirjoitti:

Jengi on kaksi päivää keskustellut hänestä ja hänen aloitteestaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu