ja vaikuttakaa. Andreas nyt ulos. Nikosta pääsimme nyt eroon ja Andreas heti perään. Nyt talossa loppuu selkäänpuukotus, paskanjauhaminen ja Andreaksen vittuimanen porovosointi. Talossa alkaa toinen aikakausi sunnuntaina.
Nyt on mahdollisuus
Äänestäkää
6273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ai, että sä jaksat noita negatiivisia Ade viestejä. Laitappa poika poloinen välillä positiivisiakin viestejä. Mikä sinua oikein vaivaa. Aden suku on rikas ja ne takuulla äänestää Aden jatkoon.
JA SELLAISTA EI KUKAAN KEHTAA KATSOA. ADEN LÄHDETTYÄ IHAN VARMASTI KATSOJA LUVUT ROMAHTAISI. KOSKA ADE ON AINUT, JOKA TUO VÄRIÄ TALOON.
Olen nainen en mikään poika poloinen. Miehet ei näe pintaa syvemälle, naiset näkee. Ade on ollut alusta lähtien se vetäjä joka juonittelee muutkin puhumaan toisista pahaa ja juonittelee. Aden suku ei mahda mitään Suomen kansalle joka janoaa Aden häätöä sunnuntaina sori vaan.
Joo mäkään en tajuu mitä jotkut näkee provo Adessa ja haluu sen jäävän taloon. Ade on viikko viikolta muuttunu enemmän ja enemmän vittumaiseks läyhääjäks. Niko meni siihen mukaan kun Ade on hyvä provoomaan ja Niko oli vietävissä. Nyt Niko poistettu talosta ja Ade perään ja taloon saapuu normaali rauha.
tän koomin. on se sen verran hallaa saanut aikaiseksi tuolla talossa että varppina jokainen
muistaa sen nimen unissaan--- siis painajaisissa.
karsea keiroilija, andreas on kiltti poju siihen nähden. Miehethän osaa olla suoria asioissa,
nämä pissikset vaan sishisee ja suhisee ässävikoineen roikkuvan otsatukkansa takaa
niiku ihan hei oikeessssti
Nyt Ade herkuttelee Teron oksentamisella, on sillä reppanalla päänsäryt......