Mulla on ollu toi yks langaton optinen hiiri jo muutaman vuoden, ja ihan hyvin on toiminu, kunnes yhtäkkii esim. jos yritin kopioida tekstiä, se saattoi alottaa sen mustaamisen ihan mistä sattui, pätki siis. Sitte eräänä päivänä jumahti kokonaan. Noh, vaihdoin sitte koneen mukana tulleeseen myöskin langattomaan ei-optiseen hiireen, ja toimi hyvin jonkin aikaa (pari viikkoa?), muuuutta sitten yhtenä iltana alko tekemään sellasta ettei liikkunu hetkittäin kunnolla, vain sivuille ja hitaasti, ja sit yhtäkkii jumahti sekin. Ja näissä hiirissä vaihdettu patterit, tarkistettu liitännät, mutta kumpikaan ei saa siihen connectoriin yhteyttä, vaan näppäimistöt :S Olis jännä jos joku osais kertoo miks näin on.
Niin joo, ja toi ekan hiiren temppuilu tais alkaa niihin aikoihin kun asennettiin koneeseen Sims 2 -peli, että voisko mitenkään tolla olla jotain osuutta asiaan?
Niin joo, ja toi ekan hiiren temppuilu tais alkaa niihin aikoihin kun asennettiin koneeseen Sims 2 -peli, että voisko mitenkään tolla olla jotain osuutta asiaan?
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.