tarttisin fire cape apua

niin voisinko mä saada fire capen jos range 55 att 70 str 70 def 63 hp 69 pray 47 ja jos en sais nii mitä mun pitäs kehittää?
2309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itte hankin fire capen att 76 str 95 def 71 range 87 ja mage 81 mutta tapoin sen god swordilla eli godswordiin tarvii 75 att sun kantsii ottaa att 75 ja range 70 niin ownaat sen vikan tyypin leikiten. btw fire cape painaa 100kiloo. ja vielä sä tarviit rahaa 6m ja bgs. en tiiä paljo bgs on. yli 20m

Äänestä
  • Fire cape ei paina 100 kiloo, sitä ei kannata ekalla kerralla tappaa millään godswordilla, puolet vaikeampaa jos godswordia käyttää.. 70 range, karils tai rune c bow, super restoree, brewiä ja 2 range potionii.. ja sinne vaan.. muutaman purple sweetinki voi ottaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan kirjoitti:

niin voisinko mä saada fire capen jos range 55 att 70 str 70 def 63 hp 69 pray 47 ja jos en sais nii mitä mun pitäs kehittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu