gay-ade ulos!

ei enää suklaajuttuja!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja adehan on bi.

Äänestä

Vainka kuinka yrität aloittaa uutta ja taas uutta keskustelua jossa haukut Adea. Lopeta jo, teet itses tosi hölmöksi täällä.
Tero, jotavavanpäivänen lappalainen ulos sönköttämästä itseriittoisen itsetietoisesti.

Äänestä
  • pienempää suuta. oon muuten sitä mieltä että suomen-ruotsalaiset sais muuttaa ruotsiin homoilemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jooko! kirjoitti:

ei enää suklaajuttuja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu