Sitikka ja Rellu

tänään kilpa-autoillaan. Näin Pösön omistajana vilpittömät onnitelut ranskalaiselle autotekniikalle. Se, että osataan tehdä huipputekniikkaa, heijastuu tavallisten Virtastenkin kulkupeleihin.
3338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä se istuu tiehen ihan eri tavalla kuin esimerkiksi huojuva Hoppa. Rellu on ollut formuloissa aina kova sana pieniä notkahduksia lukuunottamatta. Tehoa tuntuu olevan muita reilusti enemmän.

Äänestä

Et kai ole tosissasi ?

Äänestä

Ranskalaiset kyllä hallitsevat teknoligian kehitystä autopuolella. Ihmettelen kovin ettei eräs itämainen auto, merkki jolla itsekin ajelen, ole voittanut yhtään kilpailua. Monta vuotta ovat yrittäneet, rahasta se kait ei ole kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voittivat kirjoitti:

tänään kilpa-autoillaan. Näin Pösön omistajana vilpittömät onnitelut ranskalaiselle autotekniikalle. Se, että osataan tehdä huipputekniikkaa, heijastuu tavallisten Virtastenkin kulkupeleihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu