Kirjoitin juuri nimeni tuonne " Nico takaisin taloon"- adressiin!!! Kyllä meitä "hulluja " vaan aika paljon siellä näyttää olevan ja allekirjoitukset lisääntyy koko ajan huimaa vauhtia!
Sinne vaan nimi jotka haluaa Nicon takaisin!
Sinne vaan nimi jotka haluaa Nicon takaisin!
Vastaukset 6
Vanhimmat
et tuotanto tekee päätöksen ottaa se sekopää takas jonkun vitun adressin takia?Hanki ihan oma elämä!!
adressiin,että EI Nikoa takaisin taloon.Kyllä B.B on fiksu.
Mitä se hyödyttää, sillä ne ei varmasti ota Nikoa takaisin, koska käyttäytyi väkivaltaisesti Mariannea kohtaan.
Olisi sama asia kuin, että vaimo antaa miehelle uuden mahdollisuuden hakkaamisen jälkeen.
Jos lyö kerran lyö toisenkin (vanha sananlasku ja se on valitettavan totta 99 prosentin kohdalla).
Vaikka pidän Nikosta en hyväksy hänen käytöstään Mariannea kohtaan ja tämä nyt oli vähintä mitä Niko ansaitsi, olisi oikeus ja kohtuus, että tapauksesta tehtäisiin rikosilmoitus ja Niko joutuisi oikeasti vastuuseen teostaan.
Väkivaltaa ei pidä hyväksyä.
Yleensäkin tommosen adressin alkuunpano on tyhmä juttu.
Niko mokas eikä sitä adresseilla korjata!
Minnan kommentit yleensäkin Nikon fanisivuilla on ymmärtämättömän teinin höpötyksiä. Kyllä kaikki on nähnyt mitä Niko teki ja sen suhteen oikea päätös Nikon poistaminen talosta.
"Adressin allekirjoittaneiden mielestä Nikon häätöön johtanut käytös ei ollut sääntöjen tarkoittamaan toiseen ihmiseen kohdistuvaa aggressiivisuutta. Adressin mukaan ohjelman tuotanto on kohdellut Nikoa epäreilusti, koska edellisellä viikolla riehunut Antti ei saanut sanktiota viikkotehtävän tarpeiston tuhoamisesta."
Hieman eri asia potkia jotain peilejä kuin heittää lasi ja juomatölkki ihmistä kohti.
Onneksi Niko kaatui siihen viiniin joka lensi lattialle, muuten olisi voinnu käydä todella huonosti.
et voi olla tosissas!,tai onhan sulla oikeus mielipiteesees....mut huh!