Fanit toivovat BB-Nikoa takaisin

Fanit toivovat BB-Nikoa takaisin
Internetin adressilla kerätään nimiä Nikon saamiseksi takaisin BB-taloon.

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200810128411994_bb.shtml


VOI HELVETTI JOS NIKO TULEE VIELÄ TAKAISIN,AIVAN PERSEESTÄ....
5306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuu :)

Äänestä

Harri saisi tullakin, vaikka en aluksi pitänyt. Ihan asia kaveri. Nikolla ei mitään mahdollisuuksia. Syy poistamiseen sen verran vakava. Tiedä vaikka joskus tulevaisuudessa "mies" olisi lööpeissä "Entinen BB-julkkis puukotti naista".

Äänestä

Joo, takas sais tulla, niin ois jotain katsottavaa.

Äänestä

se on lempattu ulos ja siellä se pysyy..

Äänestä

Isoveljen päätös poistaa Niko oli aivan oikein. Se ei tule takaisin ja voin sanoo että kaikki paitsi allekirjoittaneet nauraa koko jutulle. Myös senkin voin sanoo että 95% adressin allekirjottaneista on sairaita hinaajia jotka kuolaavat Nikon perään. Loput 5% on ollu nii kännissä tai sokeita että, allekirjottivat väärän adressin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

Fanit toivovat BB-Nikoa takaisin
Internetin adressilla kerätään nimiä Nikon saamiseksi takaisin BB-taloon.

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200810128411994_bb.shtml


VOI HELVETTI JOS NIKO TULEE VIELÄ TAKAISIN,AIVAN PERSEESTÄ....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu