Pissa-liisa Pikku-Likka Mia on ainoa talon kiusaajista, joka ei osaa eikä älyä hävetä käytöstään talossa. Niko ymmärsi hävätä käytöstään, Andreas ymmärtää hävetä ja jopa Maria ymmärsi hävetä käytöstään. Pissa-Liisa vain on ylpeä itsestään.
Pikku-Likka ainoa, joka ei osaa
hävetä käytöstään
5245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Asukkaat nyt talossa, että pitää poistuneita muistella.
Mia oli upea ja kaunis persoona.
Mielenkiintoinen henkilö.
oliko
pese lasis ja kato kuka jouksi toisen perässä ja rääkyi,kuka halusi kunnioitusta ja jos on toinen tyhmä ja ei osaa väistää niin sille ei voi mitään.Mialla ei mitään kaduttavaa,ei aina tehdä muista syntipukkia vaan osaa se tyhmeliinikin.
Kyllä Chipakin piti huolen kettuilusta,ensin vaati itselleen kunnioitusta ja juoksi Miian perässä ja rääkyi joten kyllä Chipa turhaan itkee että häntä sorsitaan.:Tuollainen omahyväinen tosikko ja tyhmä vielä on väärässä paikassa.Miialla ei mitään hävettävää.
Miasta ei ollut keskustelemaan, eikä vastaamaan heitoistaan, näistä kuuluisista "LÄPISTÄ".
Mia oli koko porukan ällöttävin ja ilkein.
Enkä usko, että koskaan muuksi muuttuu.