Kuivaksi meni

Luoja miten mitäänsanomattomia noi tyypit ovat, ei mitään kunnon puheenaiheita, tätäkö tää on nyt sitten loppuun asti!
190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

laulu kaikuu ja kansa nauttii.Tätähän ihmiset halusi ja ovat tyytyväisiä.Keskiviikkona alkaa Chipa show kun nimetyt julkaistaan,niinkunminä,niinkun minä todella,toivottavasti häneltä ei taas ole jotain hukassa niin säästytään siltä jankkaamiselta tosin siinä on sekin vaihe kun Chipa vaihtaa puolta asiassa.Chipa voittaa joten siinä se loppu on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kadi-fani kirjoitti:

Luoja miten mitäänsanomattomia noi tyypit ovat, ei mitään kunnon puheenaiheita, tätäkö tää on nyt sitten loppuun asti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu