Antabus boretabletit

Kellä on kokemusta antabus poretapleteista.Olen ottanut niitä torstaista alkaen yhden päivässä. Voiko ottaa esim. yhden ison tuopin kolmosta, että tulisi huono olo. Olen isokokoinen mies, painan 100kg.
2644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sä olet tyhmä ja juoppo. Ja läski. Syös sieniä ennemmin.

Äänestä

Antabusta käytettäessä ei saa ottaa ollenkaan alkoholia! Luulisi jo, että lääkkeen määrännyt lääkäri olisi informoinut asiasta! Jos ottaa alkoholia, se aiheuttaa ihon punoitusta, sydämen tykytystä ja pahimmassa tapauksessa sydänkohtauksen ja sitä kautta kuoleman. Henkilö, jolle lääkäri on määrännyt Antabusta ei sovi kohtuukäyttäjäksi ollenkaan, vaan hänen on myönnettävä itselleen olevan alkoholisti, joka ei voi ollenkaan ottaa ja jos ottaa, niin alamäki alkaa aina vin entistä nopeammin!!! Tiedän kokemuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kohtuu käyttäjäksi aikova kirjoitti:

Kellä on kokemusta antabus poretapleteista.Olen ottanut niitä torstaista alkaen yhden päivässä. Voiko ottaa esim. yhden ison tuopin kolmosta, että tulisi huono olo. Olen isokokoinen mies, painan 100kg.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu