valehtelun taudista? Ainakin häneltä nähtiin ensimmäisen kerran rehellinen lausunto:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1601689
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1601689
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
jotka tuovat sisältöä persaukisten elämään. Ja sehän on ihan oikein.
Musta tuossa Iltalehden kuvassa Tuksu on oikeasti kaunis ja onhan siitä kauniita kuvia otettukin, mutta niitä kyllä saisi aika monesta muustakin kun on ammattilainen meikannut. Eihän tuo taas ole kaunis ilman meikkiä kuten sekin jo nähtiin.
Hiukset parempaan kuosiin ja liika rusketus pois, ehkä muutamat ylikilot, niin ihan nätti nainen kai sieltä alta kuoriutuisi. Muuten kivannäköinen mut niin yliampuva.
Mutta koska on noin säälittävällä tavalla tullut julkisuuteen ja siellä roikkuu, on henkisesti liian heikko ja ruma, niin siihen se mielenkiinto tyssää.
mm. (kanerva, ammattitaidoton strippitanssi, itsensä myyminen, minkkiturkin osto, valehtelu ja itsensä jatkuva tyrkyttäminen julkisuuteen keinolla millä hyvänsä)
Mikä on sitten ns. oikea julkkis? Tekeekö se ihmisestä paremman että istuu eduskunnassa tai näyttelee telkkarissa,urheilee, tai laulaa joskus muutaman kipaleen jossain tai poseeraa kameroille? En usko että Johanna on ihan laiskamato, ministerin saaminen virasta varmasti käy työstä ja se on myös aika merkittävä teko,siinä tarvitaan tahtoa,viekkautta,laskelmointia ja samaahan käyttää esim; poliiitiikot ja urheilijat, poliitkot ja urheilijat myös valehtelee ja onhan joku Anne Mattilakin esitellyt julkisuudessa 10 tärkeintä esinettään , että antaa kaikkien kukkien kukkia ja suvaitsevaisuutta kehiin ihmiset! Kyllä meidän maassamme on tilaa Johannalle