mistä johtuu

Hei haluaisin tietää et yks sunnuntai oltiin miehen kans ajelulla ja yks kaks tuli sellanen noin puolet oikeeseen silmään tuli musta alue en nähnyt kunolla ei pään särkyä ei mitään kesti noin 10min. Voiko olla näköhermon tulehdus?. kiitos jos osaatte neuvoa
1232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..migreeniä. mulla ainakin ennen migreeniokohtausta tulee oikeanpuoleiseen silmään tulee sellaista väreilevää, mustaa aluetta mikä estää näkemisen oikealla silmällä lähes kokonaan. sitten noin 15 min. sen alkamisesta alkaa itse migreenikohtaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maria.v:) kirjoitti:

Hei haluaisin tietää et yks sunnuntai oltiin miehen kans ajelulla ja yks kaks tuli sellanen noin puolet oikeeseen silmään tuli musta alue en nähnyt kunolla ei pään särkyä ei mitään kesti noin 10min. Voiko olla näköhermon tulehdus?. kiitos jos osaatte neuvoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu