Hullut uskoo ufoihin!

No, nyt ne uffot essiin! Maksan miljoonan sille joka todistaa vedenpitävästi. Tai vaikka miljardin. Luulisi miljardi euroa kiinnostavan uffohullujakin. Eipä tarvi KOSKAAN maksaa kun ei niitä teidän uffoja oikeasti ole, ne kun vilisee vain hullujen silmissä ja mielissä.
12456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

katsohan peiliin niin näät oikein kaikkien hullujen kirkkoherran.

Äänestä

Enpä ole yhtään ufoa nähnyt koskaan, mutta siitä huolimatta olisi hullua uskoa, että olemme ainoa elämänmuoto koko maailmankaikkeudessa, suorastaan äärimmäisen masentava ajatus joka toivottavasti ei ole totta.

Äänestä
  • vaiko emme, kun välimatkat on muille tähdille niin perkeleelliset. Ei tuolla ihan hetkiin risteillä millään tähtilaivoilla, ainakaan ihmisten toimesta.

    Äänestä

Ekana,puskista huutelija ei vakuuta,eli rohkeasti esille vaan,niin voidaan tarkistaa
löytyykö hynää.Et sitten rupea kieroilemaan että se on ifo,kun se eteen tuodaan.
Eli kun tuossa et tarkemmin ufoa määrittänyt,niin meteoriitti käynee hyvin,kopsuttele
sitä sitten rauhassa,kun olet pulittanut palkkion.

Äänestä

20e maksaa ja senkin haet sossusta : )

Äänestä

"niitä teidän uffoja oikeasti ole, ne kun vilisee vain hullujen silmissä ja mielissä."

UFO= Unintentified flying object

Ei ole varmaa onko siellä muukalaisaluksia mutta ainakin ufoja on olemassa muualla kuin ihmisten mielissä. Vai julkaisivatko sinun mielestäsi Ranska ja Britannia muka jonkin hullujen aivojen tuotoksia?

Äänestä
  • tuskin viestiketjun aloittajalla on ollut edes mielessään olla vakavasti otettava.. huomaa tekstin tasosta ja sisällöstä :)

    turha syöttää itikoita tai muita "verenimiötä"

    Äänestä

  • arvaa kukaaa kirjoitti:

    tuskin viestiketjun aloittajalla on ollut edes mielessään olla vakavasti otettava.. huomaa tekstin tasosta ja sisällöstä :)

    turha syöttää itikoita tai muita "verenimiötä"

    "tuskin viestiketjun aloittajalla on ollut edes mielessään olla vakavasti otettava.."

    Pettymys Purkautuu Parkuna.

    Äänestä

Eikä sinulla ole niitä rahoja.
Minä olen nähnyt niin UFOn kuin humanoidejakin ihan silmät auki ja luonnonvalossa.
Turhaan uhoa, sillä tulet vielä yllättymään.

Äänestä

vaik puol vuot!

Äänestä

Ufohan tarkoittaa tunnistamatonta lentävää kohdetta eikä mitään nelijalkaisia vihreitä miehiä.

Äänestä

Tuo sun miljardis on sitten niin realistinen. Ihan kuin suokaasupallo leikittelmässä hävittäjäkoneiden lähettyvillä!

Kuka sinä olet puhumaan todistamisista? todista miljardisi, koska se on helpompi ottaa haltuun!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uffot essiin kirjoitti:

No, nyt ne uffot essiin! Maksan miljoonan sille joka todistaa vedenpitävästi. Tai vaikka miljardin. Luulisi miljardi euroa kiinnostavan uffohullujakin. Eipä tarvi KOSKAAN maksaa kun ei niitä teidän uffoja oikeasti ole, ne kun vilisee vain hullujen silmissä ja mielissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu