Mitä teen?!

Tää on vähän lapsellinen kysymys...mut...mitä teen kun oon ihan ihastunut yhteen meiän luokkalaiseen tyttöön? Se on hyvän näköinen, hyvä beba...no rintoja ei ole oikein ja on vähän semmoinen kimittäjä...mutta mitä mun pitäs tehdä et mä voisin osoittaa sille, et mä tykkään siitä, kun mä vähän luulen et se ei pahemmin välittäis musta.
Älkää sit pliide sanoko et "mee sanoo se sille vaan", kun oon aika ujo, niin luuletteko te, et mä uskallan sille noin vain mennä sanoo.
4345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos vaikka kertoisit tytölle toduuden...
kyllä sen jälkeen asiat rullaa vaan jos tytöllä on motivaatioo....

Äänestä

tuota noin.. sä oot siis 13v? joops, no ei kai siinä.. on se hyvä, että sillä tytöllä on hyvä beba ku ei rintoja kerran oo.. se rintojen koko onkin ihan hirveän ratkaiseva tekijä. mutta joops, onnea vaan sulle, koitahan iskeä siitä itelles hyvä tyttö.

Äänestä

Mä oon likka,ja jos olisin se likka niin toivoisin että sä tulisit sanomaan sen mulle!
mutta oon ollu samassa tilassa kuin sä..
viimeksi viikko sitten :)
Suosittelen tekee sillai,et jos se on jossakin tyttöporukassa sanot sille että mulla ois sulle vähän kahen keskeistä asiaa..Menet sen kaa vähän sivummalle,ja sanot sille että tykkäät siitä!!
Jos joku nauraa sulle ne on vaan kateellisia!!
tiedän kokemuksesta..!!!!!! suosittelen ;)

Äänestä

Tyttöjä on monen laisia...Rauhalliset tytöt tykkäävät, kun pojat flirttailee niitten kaa !
Hullut tytöt (niin kuin minä) Tykkäävät kun niitä ärsytetään (sellasella kivalla tavalla) *grr*..
Osoita se sun kiinnostus sille, et alat puhuu sen kaa jotain vaikkapa *mitä tuli läksyx* jos se on kiltti tyttö niin se kertoo sulle..Sit rupeet puhuu sen kaa vaikkapa *tykkäätkö koulunkäynnistä* ja jos se vastaa *en todellakaan* niin esität sille et oot samaa mieltä..Ja rupeet keskustelee sen kaa siitä..Siitä tyttö huomaa, että poika on kiinnostunu..Sit ois viel muita tapoja osoittaa kiinnostuksensa, alat *perwoilemaan* läppäset sitä perseelle..Siitä kans tyttö vähän alkaa luulemaan..Mutta huom. Lyö vain ja ainoastaan sitä tyttöä perseelle, josta pidät...Jos lyöt kaikkia, niin ei se tyttö saa mitään käsitystä siitä että tykkäisit hänestä...Sitten ois viel jotain muutakin tapoja...*hmm* näytät taitojas sille..!!! Se on just hyvä tapa..Ja siinä se olikin =) Toivottavasti musta oli jotain helppii sulle...
Eipä mul muuta

T: Järkevä Tyyppi ***

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piraatti90 kirjoitti:

Tää on vähän lapsellinen kysymys...mut...mitä teen kun oon ihan ihastunut yhteen meiän luokkalaiseen tyttöön? Se on hyvän näköinen, hyvä beba...no rintoja ei ole oikein ja on vähän semmoinen kimittäjä...mutta mitä mun pitäs tehdä et mä voisin osoittaa sille, et mä tykkään siitä, kun mä vähän luulen et se ei pahemmin välittäis musta.
Älkää sit pliide sanoko et "mee sanoo se sille vaan", kun oon aika ujo, niin luuletteko te, et mä uskallan sille noin vain mennä sanoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu