laiva

4717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

laivaa tuolla, ei ole kaatunut.

T:Mensalainen

Äänestä
  • etkö tajua, että laiva on jo uponnut. Ei näy, ei

    Äänestä

  • uusavuton% kirjoitti:

    etkö tajua, että laiva on jo uponnut. Ei näy, ei

    Omaa hämärää menneisyyttään, ja tulevaisuuttaan aina vaan,kaverilla asiat pahasti jumissa,kukahan voisi auttaa,onko Varkaudessa kriisi palvelua tuollaiselle avuttomalle räpiköijälle?

    Äänestä

  • kuvailee kirjoitti:

    Omaa hämärää menneisyyttään, ja tulevaisuuttaan aina vaan,kaverilla asiat pahasti jumissa,kukahan voisi auttaa,onko Varkaudessa kriisi palvelua tuollaiselle avuttomalle räpiköijälle?

    taas kirjoittelet ja räpläät tietokoneella. Hakeudu nyt jo hoitoon hyvä ihminen. Kaikki sinut tietää..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaatunut ;=( kirjoitti:

http://varkaus.dy.fi/

T:Holmes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu