tuli latettua tuommoinen muovivalmis ajamaton barlitin runko.runkoon on asennettu perkins 49hv kone. kone on asennettu takahytin oven eteen.
mitenkähän lie, olen kuullut että barlitit mieluusti, kulkee keula pystyssä. löytyykö tietoo,
tai kokemusta koneen paikasta,ja yleensä tällaisen veneen rakentamisesta? oisin hyvin kiitollinen asiallisista kommenteista.
barlit 30 projekti
hairahtunut
2
928
Vastaukset
- R K-S
Niitä on paljon. Tee työsuunnitelma ja työjärjestys. Intoa ja taitoa tarvitaan.
- kuntoiluun ?
Hah hah ......
Ei ole vähän aikaa ollut näin hauskaa. Ajattelin että joku on pannut tahallaan saaristomeren mossen tänne kajakki-osastoon. No, en ole vieläkään varma tahallisuudesta mutta parempi tärppi voisi tulla moottoriveneet -puolella !
Kyllähän noita omistajia riittää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433723- 362454
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?331983- 201724
- 171679
- 231588
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai1001572- 241447
- 221409
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko961408