tuoksuva siivousaine

Mikä yleispuhduistusaine kokemuksesi mukaan jättää kotiin puhtaan ja hyvän tuoksun?

Olis kiva että tuoksuisi sen siivousurakan jälkeen hyvältä :) Punaista ajaxia kokeilin mut en tykännyt..
3646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tykkään männyn tuoksuisita puhdistusaineista. Jää raikas tuoksu.
En suosi "keltaisia kukkaistuoksuaj, tai punaisia" yleensä niistä jää öklö jälkihaju.

Perus männyntuoksuinen tolu on hyvä. kunhan ei laita ainetta liikaa.. :)

Mut toisaalta makuasioistahan tässä kyse, ei voi miellyttää se ja tämä tuoksu toista.
Kokeilemalla selviää, ja unohda sellaiset euron maksavat puhd.aineet, ei hyviä tuoksunkaan kannalta

Äänestä

Tosta punasesta ajaxista tuli mulle kaamea päänsärky

Äänestä

Kiilto-merkkinen vaaleanpunainen yleispuhdistusaine tuoksuu mielestäni hyvälle. En yleensä pidä yleispuhdistusaineiden hajuista, mutta tämä apilankukilta tuoksuva pesuaine on kyllä ollut hintansa väärti. Avopuolisostakin tuoksu on miellyttävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerrokerro kirjoitti:

Mikä yleispuhduistusaine kokemuksesi mukaan jättää kotiin puhtaan ja hyvän tuoksun?

Olis kiva että tuoksuisi sen siivousurakan jälkeen hyvältä :) Punaista ajaxia kokeilin mut en tykännyt..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu