Keillä ehdokkailla on munaa sanoa mielipiteensä ja uskaltaa olla valtuustossakin eri mieltä ? Ketkä on täysin munattomia ja vailla omaa kantaa ?
Munalliset ja munattomat Ehdokkaat !
Ketkä on ?
7355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
että ne on tyttöjä joilla ei oo sitä ja lisäksi ne on vielä niitä jotka eniten kotkottaa
Kanalaumasta lähtee armoton sulkasato ja yhdenkään ääni ei erotu joukosta, ellei herra Kukko astu kehiin.
laskupääsi käyntiin ja ynnää se munien määrä jota ensin kyseltiin. Kellähän niitä sitten lopuksi eniten on?!?!?! Lällällää
Tänään viimeksi saunassa PESUlla tarkistin.
kennossa 15, tuhosin niistä 9. vielä on 6 jäljellä ja kakku pöydällä.Sanoisin, että käyttöaste on huomattavasti korkeampi tällä sektorilla.
kova äänisempiä kuin muut ja mielummin niin, että pääkukon Lin... ääni kuulostaa pieneltä piiperrykseltä.
muista munattomista en tiiä,tai munallisista.mut ainaskin meillä emäntä tuumas et nukkuu samalla taval ku isäntäkin,jotta munat jalkojen välis.eikä siin politiikkaa tarvita.