ja minä

>Vaikka tiedän että on toisen oma,mutta silti Rakastan,jospa joskus olisi vaikka mahdollista.
3751
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta ootelessa, katsele sinäkin ympärillesi. :)
Ettei elämä mene ootelessa.

Äänestä
  • Näkemään Kaupunkilla Hänet,ja kyllä minä näen muitakin!Eivät vaan nyt toiset kiinnosta.Mutta pidän kyllä silmät auki.

    Äänestä

  • jos sattuisin taas kirjoitti:

    Näkemään Kaupunkilla Hänet,ja kyllä minä näen muitakin!Eivät vaan nyt toiset kiinnosta.Mutta pidän kyllä silmät auki.

    kumpa taas näkisin sinut vaikka vain vilaukselta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastan Merjaa kirjoitti:

>Vaikka tiedän että on toisen oma,mutta silti Rakastan,jospa joskus olisi vaikka mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu