kuka

on se, kenen tunteet itseäsi kohtaan haluaisit saada tietää? Nimi ja ikä ja paikka missä tapasitte...ja milloin?!
31071
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ex-muija nimi on *****
ja ikä on 33.
Tavattiin
Oulussa parkkipaikalla
klo 08:30 4.10.2002 =)

Äänestä
  • yhen urhon tunteet mua kohtaan..

    Äänestä

Mitä miettii M_S_ entisestään...
Me nähtiin ensin koulussa ja sitten urheilukisoissa...alettiin silloin seurustelemaan.Eli kyse ensimmäisestä!Aikaa on jo yli 10 vuotta...Ikävä edelleen! Tai no mitäpä turhia...Todennäköisesti vihaa ja inhoaa yli kaiken...joten jätän sanomatta! =((

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------ kirjoitti:

on se, kenen tunteet itseäsi kohtaan haluaisit saada tietää? Nimi ja ikä ja paikka missä tapasitte...ja milloin?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu