Tuulin "kauneus"

Muijan otsatukka alkaa kulmakarvoista. Anorektikko kimittäjä, joka kirkuu ja kirkuu. On miehellä aika kamala naismaku, jos Tuulitunnelia kauniina pitää!
13877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Muitten naisten mielestä?

Äänestä
  • kateus paistaa läpi

    Äänestä

  • rupikonnako oot? kirjoitti:

    kateus paistaa läpi

    minä olen miss maailma! Kyllä on silmissä vikaa, jos tota anorektikkoa kauniina pitää. Ei minkäännäkönen, aivan tavis.

    Äänestä

  • on kaunis kirjoitti:

    minä olen miss maailma! Kyllä on silmissä vikaa, jos tota anorektikkoa kauniina pitää. Ei minkäännäkönen, aivan tavis.

    Kuolemansynti?

    Äänestä

  • on kaunis kirjoitti:

    minä olen miss maailma! Kyllä on silmissä vikaa, jos tota anorektikkoa kauniina pitää. Ei minkäännäkönen, aivan tavis.

    Loput ovat impotentteja tai hommppeleita.

    Äänestä

  • 98% miehistä panisi kirjoitti:

    Loput ovat impotentteja tai hommppeleita.

    suunsa kiinni ja opettelis juomaan olutta.

    Äänestä

Mä vedän handyyn ja tziikaan ihanaa suomen kauneinta Tuulia siis ihan kiimassa !!

Ihana, kaunis seinä tapetti !!    

Äänestä

tosi ärsyttävä puhe ääni on kyllä.
eikö ne ihmiset jotka valitsee taloon ne ihmiset näe että "tuosta ei nyt saa mitään irti" !??!

ärsyttäväää

Äänestä

mee nyt vähän ittees jukolauta... saatko jotain nautintoa siitä, kun haukut muita ihmisiä?

Äänestä

yksinkertainen tai sitten vaan kateellinen, jos voi sanoa pokalla, etteikö Tuuli ois kaunis!?:D

Äänestä
  • onhan Tuuli ihan nätti, tosin ei parhaimmasta päästä. Mut onhan siina sentti meikkikerrosta ja tekoripsiä. Ja tosiaan niin kauan se on nätti ja kiinnostava kun se pitää suunsa kiinni.Mikä mäkättäjän ääni vaik ei valittaiskaan. Puhuu jotenkii niin nopee et ärsyttää.

    Äänestä

  • enkä varsinkaan kateellinen, mutta Tuuli ei ole kaunis! Anorektikko ja bulimikko. Suu kiinni vielä siedettävän näköinen, mutta kun ne hirveät torahampaat näkyy niin on siinä kauneus kaukana! Ja se nariseva piipitys... Muuten, olen mies!

    Äänestä

  • yksinkertainen...... kirjoitti:

    enkä varsinkaan kateellinen, mutta Tuuli ei ole kaunis! Anorektikko ja bulimikko. Suu kiinni vielä siedettävän näköinen, mutta kun ne hirveät torahampaat näkyy niin on siinä kauneus kaukana! Ja se nariseva piipitys... Muuten, olen mies!

    Mitä Tuulin hampaissa vikana?? Itse taidat olla täysi nulikka joka ei naista oo koskaan päässyt rassaamaan....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eieieieieiieieieiieieiieiii kirjoitti:

Muijan otsatukka alkaa kulmakarvoista. Anorektikko kimittäjä, joka kirkuu ja kirkuu. On miehellä aika kamala naismaku, jos Tuulitunnelia kauniina pitää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu