kuka tukkii tuon lesbon turvan!

Jumalauta tuota lepakkoa!Koko helvetin ajan äänessä!Puhuu täysin paskaa Suomesta ja suomalaisuudesta!Ei mitään faktoja sen jutuissa.Joku helvetin rangaistus tuolle on annettava Suomi-kuvan häpäisemisestä.Ehdottomasti ulos ensi sunnuntaina tai nopeammin.
7708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...ikina ottanu osaa mihinkaan tammosiin kirjotteluihin tai fanituksiin tai vahemman fanittamiseen!! Mutta nyt on hermot niin kireella ton lepakon takia!! Ei pysty 24/7 kattoon kun se on koko ajan aanessa!! Ihmettelin jo viime viikolla et miks kaikki kirjottaa siita muijasta niin ylistavasti sinne chattiin - kun se on niin selkee mitatoija ja pakko patee joka asiassa!! Ja miten aina hyokkii Cherylille niin pistaa vituttaan!! Ulos se sielta tai suukapula!!! AAAAPPUUUAAAAAAA!!!!!!!!!!! (oon niin tuohtunu ettei ees kirjottaan pysty) hah hah

Äänestä
  • mielestäni K.R on on hyvon fiksu ja järkevä nainen. Mites nää muut. Tuuli ja Anniina ei osaa edes englantia. Eikä taida osata Chipakaan. Olisiko kivaa, jos kaikki puhuisi suomea ja afrikan mies ei ymmärtäisi herttaista hevonpaskaa.

    Äänestä

  • inhoan myös.

    Äänestä

se on hyvä tyyppi.

Äänestä
  • niin olispa munyalla aika tönköt oltavat

    jm nyt jotenkuten pärjää englannilla ja terokin suht kivasti, mutta se kyllä pistää silmään väkisinkin että zipan englanti on ihan ruosteessa

    paljonko siitä on aikaa kun zipa on asunu hollywoodissa?

    Äänestä

  • ei puhuisi kirjoitti:

    niin olispa munyalla aika tönköt oltavat

    jm nyt jotenkuten pärjää englannilla ja terokin suht kivasti, mutta se kyllä pistää silmään väkisinkin että zipan englanti on ihan ruosteessa

    paljonko siitä on aikaa kun zipa on asunu hollywoodissa?

    siellä? Vai onks asunut laisinkaan? Ollut ehkä 2 vkon turistimatkalla siellä.

    Äänestä

kaisa jos kuka ymmärtää mitä on olla erilainen muiden joukossa ja on tosi hyvin ottanut vieraan huomioon. kuvitelkaa itsenne vieraana suomea puhuvien keskellä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku roti kirjoitti:

Jumalauta tuota lepakkoa!Koko helvetin ajan äänessä!Puhuu täysin paskaa Suomesta ja suomalaisuudesta!Ei mitään faktoja sen jutuissa.Joku helvetin rangaistus tuolle on annettava Suomi-kuvan häpäisemisestä.Ehdottomasti ulos ensi sunnuntaina tai nopeammin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu