http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Poliisi otti kiinni neljä Turkin lähetystön tuhopolttoyrityksestä/1135240400188
Rasistit asialla
5
479
Vastaukset
- maketheoriginal
koskiko tuo kotkaa nimenomaa?
- kavereita
Jos Freddyllä on sisäpiirin tietoa sieltä Suomen Sisusta..
kavereita kirjoitti:
Jos Freddyllä on sisäpiirin tietoa sieltä Suomen Sisusta..
toiminta on pikemmin keskustelu, En ole kuulut että Suomen Sisu olisi hyökännyt jonkun vieraan
valtion lähetystön kimppuun.
Tässä oli asialle se rikkaus ja suvaitsevaisuus mitä monikultturistit toivovat myös suomeen, kurdinatsit asialle.
Odotan mielenkiinnolla Astrid Thors:in kommentit.
Make kysyy miten se liittyy Kotkaan, Kotkassa otetaan avosyliin vastaan tällaiset suvaitsemattomat pakolaiset.- ovat äärioikeistolaisen
kavereita kirjoitti:
Jos Freddyllä on sisäpiirin tietoa sieltä Suomen Sisusta..
Suomen Sisu järjestön keskustelufoorumilla aktiivisia kirjoittajia.Susia lampaiden vaatteissa.Ovat sielläkin kehuskelleet yhteyksillään Euroopan äärioikeistolaisiin puolueisiin esim. Belgiassa.
ovat äärioikeistolaisen kirjoitti:
Suomen Sisu järjestön keskustelufoorumilla aktiivisia kirjoittajia.Susia lampaiden vaatteissa.Ovat sielläkin kehuskelleet yhteyksillään Euroopan äärioikeistolaisiin puolueisiin esim. Belgiassa.
määritelle mikä on mielestäsi äärioikeistolaisuus, vai onko se niitä fraaseja jotka usein toistettuna muuttuvat totuudeksi.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2335830Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.394668KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104266Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123021Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1192977Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,742452Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212406Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901669- 461639
Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna
Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:231296
