Oulun murhaajan ON...

Kyseinen perheenisä on Vaalasta kotoisin... asunut aseman liepeillä... tiedän kuka on kyseessä...
1812383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

nimet oli helppo jäljittää koulujen verkkosivujen kautta. Sieltä IS-lehtikin pongasi äidin kuvan, nimen perusteella. Kyllä on karmiva tapaus.

Äänestä
  • Ja mikä nimi on!?En jaksaisi etsiä.Kiitos.

    Äänestä

no mikä se nimi on? Jos kerran niin helppo jäljittää...

Äänestä
  • Aloitus vuodelta 2008 !!! Eli mitä haetaan?

    Äänestä

  • haloo !! kirjoitti:

    Aloitus vuodelta 2008 !!! Eli mitä haetaan?

    onko se tuo Kaisa Vornanen-karaduman, niin kuin tuolla jossain väitetään. Facebookista ei kyllä löytynyt kyseistä profiilia.

    Äänestä

  • haloo !! kirjoitti:

    Aloitus vuodelta 2008 !!! Eli mitä haetaan?

    Oulussa taitaa asua siis useampikin murhaaja. No, kaikkien nimet vaan tänne ja mielellään kuvatkin.

    Äänestä

Nämä keskustelupalstat on kyllä kuin loputtoman uteliaiden juoruämmien päiväkahvisessio.

Äänestä
  • taitaa itseäsi kiinnostaa, vai miten tänne päädyit?

    Äänestä

Tapahtuiko tämä vauvasurma muuten osoitteessa. Peltokatu 4 , 90120 Oulu?

Äänestä

onko kellään kuvia????

Äänestä
  • Mikä sen miehen nimi on?

    Äänestä

Facebook profiili on ilmeisesti poistettu

Äänestä

TÄÄ KETJU ON ALOITETTU VUONNA 2008

Äänestä
  • Entä sitten??? Oulussa tuntuu riittävän murhaajia!!! Ilmeisesti ei tarvitse aloittaa aina uusia keskusteluja. Voisi lisätä vakituiseski aiheeksi Oulun murhaajat!

    Äänestä

  • Oulun murhaajat kirjoitti:

    Entä sitten??? Oulussa tuntuu riittävän murhaajia!!! Ilmeisesti ei tarvitse aloittaa aina uusia keskusteluja. Voisi lisätä vakituiseski aiheeksi Oulun murhaajat!

    Hei, kuka, mitä, missä??? Kuvia ja tietoja ym. Kuka tänään on Oulussa tehnyt? Ja Mitä?

    Äänestä

Onko se nyt vapaana tää HULLU MUIJA

Äänestä
  • vapautui loppu vuodesta 2021

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    vapautui loppu vuodesta 2021

    Uusintaa odotellessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietotoimisto vaalasta kirjoitti:

Kyseinen perheenisä on Vaalasta kotoisin... asunut aseman liepeillä... tiedän kuka on kyseessä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu