a4:een lisävalot

Suunnittelen asentavani Hellan 1000 FF:t Audiini. Onko joku asentanut ja miten onnistui. Minua mietityttää valojen kiinnitys, koska etusäleikkö on kiinni konepellissä, jolloin valot voi kiinnittää ainoastaan puskuriin. Miten pysyvät ja entä alkavatko jossain vaiheessa 'väpättää?
2487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pienet valot voit kiinnittää maskiin. Saa puskuriinkin kiinni kun näkee hieman vaivaa ja ei värise

Äänestä

itse laitoin audiini lisävalot rekisterin alle tulevalla telineellä. tein telinen itse ohuesta lattaraudasta mutta näitä saa valmiina autotarvikekaupoista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valo kirjoitti:

Suunnittelen asentavani Hellan 1000 FF:t Audiini. Onko joku asentanut ja miten onnistui. Minua mietityttää valojen kiinnitys, koska etusäleikkö on kiinni konepellissä, jolloin valot voi kiinnittää ainoastaan puskuriin. Miten pysyvät ja entä alkavatko jossain vaiheessa 'väpättää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu