Minkähän lainen oireyhtymä ex:ääni vaivaa iun hän kokee tarvetta laittaa itsestään ja meidän lapsista kuvia erilaisille treffipalstoille vaikka yhteen otteeseen on jo häneltä profiili poistettu tästä syystä eikä näytä ääliö kauaa muistava?oliskohan rikosilmoituksen paikka?neuvoja järki puhe kun ei tehoa tähän lahoon päähän näköjään.
Lasten kuvia netissä?
looklike
8569
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sulhanen -ohjelman iseiltä kysytty lupaa ohjelman tekoon? Ja voiko mies olla niin pösilö, että antaa luvan esitellä lastaan kaikenmaailman pedoille.
iseit ovat?
Iseit ovat isien sukua, niitä parhaimpia isijä.
Kirjoitetaanko "Mitäs" heittomerkillä vai ilman?
tuo: Isijä vai isiä?
ettekö osaa sisäistää lukemaanne on tainnut katkeruus kaivertaa aivoista loputkin mitä oli?
tyhmiä
Eipä ole ensimmäinen yh-äiti, joka treffipalstalla myös lasten kuvia näyttää. Kysyin vähän saman laisesta asiasta laki-ihmiseltä, eikä se oikein laitonta valitettavasti ole, ellei lasten kuvat ole jollain lailla seksistisiä tai jotain sinne päin.
tervettä järkeä pitäisin käyttää eikä laitella alaikäisten kuvia nettiin.mun mielestä ei pidä oppia kantapäänkautta sitäkään asiaa.pitäisi jo lailla kieltää ikäraja siihenkin vai?