Hei sitten kaikille!

Jos täällä on ollut erikoisia kommentteja niin ne varmaan vähenee, kun nettiaddiktoitunut minä aloittaa tänään vieroituskuurin.
1233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mä kans oon aatellu kun oon tälläinen ruma vanha heteronaisia jahtaava nainen, mut jatkan kuitenkin palstojen seuraamista jos kuitenkin pääsis vielä vähän säväyttämään, kun miehetkään ei minusta kiinnostu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nettiaddikti kirjoitti:

Jos täällä on ollut erikoisia kommentteja niin ne varmaan vähenee, kun nettiaddiktoitunut minä aloittaa tänään vieroituskuurin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu