Hei! Keliakia sitten varmistui ja nyt onkin pulma mistä löytää halvimmat glute.tuotteet.Rahaa kun ei paljon ole niin tulee tuskan paikka tästä hommasta.Katselin keliakia liitonkin sivut mutta ei siellä puhuttu missään siitä ettei kaikilla rahat riitä näihin tuotteisiin.Korvauskin on aivan surkea,eihän sillä saa kuin 2 jauhopussia ja niistä ei herranhuonetta rakenneta.Niin että jos joku tietää hinnoista olisi kiva jos kertoisi.
Hintavia!
ahdas kurkku
1
596
Vastaukset
- keskustelu
muutama rivi alempana on keskustelu nimellä gluteenittomat ja nimimerkkinä hampurilaiset. Siinä on just paljon keskustelua hinnoista. Ja mistä hitossa ostat niin kallista jauhoa että maksaa kympin pussi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833