pelatkaa final fantasy homot oikeasti hyvää peliä, menkää kauppaan ja kaivakaa ps2 kaapista ulos
persona 3 fes julkastiin täällä
karpaasi-kalle
4529
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
...keretä pelaamaan kun kaikki aika menee urheillessa ja naisia vokotellessa. Ehkä tuon joskus kuitenkin hankin kunhan hinta laskee sinne kymppiin.
Taitaa poika olla pahassa puutteessa:( Pelaa Final Fantasyjä ja pillua tulee!
olen leather daddy homo ja persettä tulee rivissä kun makkaraa hk:n tehtaassa
mutta tällänenkin karpaasi ei voi olla tekemättä muuta kun pelata tätä persona 3 fesiä on maanmainio
perkele
Siihen menee tän kuun pelibudjetti. Ja myös viikonloppu lukuun ottamatta lauantai halloween bileitä jonne meen seikkailtuani post-apocalyptisessä maailmassa yli vuorokauden pitkeen. "HOHOHOHOHO Katsokaa häntä, hän on aina niin hassu! Nyt hän on pukeutunut zombieksi! Haiseekin siltä!"
Ostan noi kaikki SHinji Mikamin RPG:t kerralla joskus kun alkaa olla nykyinen pelipino selvitettynä. Harmi kun niin vitun pitkät koulupäivät niin ei kerkee esim. Zone of endersejä vetään läpi ennen kuin uusi Fallout vie useamman viikon peliajat. Koska aikani menee punttisalilla ja naisia vokotellessa kuten arkkisillillä niin viikon peliaika on supistunut 4 tuntiin. Siis konsolipelien peliaika ;> Tällainen pelimieshän olen 24/7