mistä tietää onko

olemme eronneet toukokuussa 07, mutta kokoajan ollaan oltu yhteyksissä,käyty kylästelemässä,ja viestitse useita kertoja viikossa.ja on välillä jotain tapahtunutkin.välillä on ollut koviakin riitoja,ei nyt tänä vuonna mutta viime syksynä oli..
haluaisin kuitenkin hänen kanssa viel yrittää yhdessäoloa,mutta en tiedä mitä neitsytmies ajattelee..
tiedän miten häntä pitää käsitellä,ettei suutu tai ovat muuten arkoja aiheita..
muuten mies mahtava,hauska ja ns.pelle luonteeltaan..yksinhuoltajamies..saa minut todella nauramaan.
51299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kysy !
ei kukaan ulkopuolinen voi varmaksi sanoa mitä jonkun tuntemattoman päässä liikkuu

kun kysyt niin sitten tiedät
tosin jos mieskään ei ole ihan varma niin voi olla
vastaus melko epämääräinen
mutta jos hän on päätöksensä tehnyt hän sanoo sen myös
Mutta unohtaako netsyt koskaan rakastettuaan epäilen aina se pieni liekki sisällä palaa...

Äänestä
  • ei unohda entistä rakastettuaan varsinkin jos tilanne on jäänyt osittain auki. Itse elän siinä tilanteessa, että yritän unohtaa yhden jalat alta vieneen oinasmiehen, mutta se on niin vaikeaa. Siis mene ja kysy, ainaskin itse lähtisin heti jos tuo oinasmies minua lähestyisi. Itsellä vaan ei kantti riitä hänen lähestymiseensä.

    Äänestä

  • neitsytnainen kirjoitti:

    ei unohda entistä rakastettuaan varsinkin jos tilanne on jäänyt osittain auki. Itse elän siinä tilanteessa, että yritän unohtaa yhden jalat alta vieneen oinasmiehen, mutta se on niin vaikeaa. Siis mene ja kysy, ainaskin itse lähtisin heti jos tuo oinasmies minua lähestyisi. Itsellä vaan ei kantti riitä hänen lähestymiseensä.

    ei kantti riitä hänen lähestymiseensä?Ehkä vastauksesi selventäisi tilannettani erään neitsyen(m) kanssa.

    Äänestä

Exäni oli yksinhuoltaja neitsyt.3-lasta.

Esitti marttyyria,kun oli mennyt avioon
uskottoman valokuvamallin kanssa,oli
kuulemma pitänyt saada "kukka napinläpeen"
kun muutkin veljet "velipuolet vuorineuvos
uudesta isäpuolesta."
Sillä erotuksella että hänellä ei ollut
rahaa...
Olen yrittäjä ja ja lypsi rahaa vaan.
Nyt kun äitinsä perintö-osakkeet ovat ollet
laskussa jo heti sen jälkee kun heitin
hänet pellolle...niin tekstailee...
rakastan,rakakstan ja rakastan..en vastaa.

Onneksi tein avio-ehdon..Vesimies.nainen

Äänestä
  • aivan sama onko sillä ollut viis tai viistoista entistä Ne on kuitenkin rakkaampia ja parempia kun se joka on kohdalla Tunne vammaisia egoisteja
    Lypsää kyllä jos annat sille mahdollisuuden

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neitsytmies kiinostunut kirjoitti:

olemme eronneet toukokuussa 07, mutta kokoajan ollaan oltu yhteyksissä,käyty kylästelemässä,ja viestitse useita kertoja viikossa.ja on välillä jotain tapahtunutkin.välillä on ollut koviakin riitoja,ei nyt tänä vuonna mutta viime syksynä oli..
haluaisin kuitenkin hänen kanssa viel yrittää yhdessäoloa,mutta en tiedä mitä neitsytmies ajattelee..
tiedän miten häntä pitää käsitellä,ettei suutu tai ovat muuten arkoja aiheita..
muuten mies mahtava,hauska ja ns.pelle luonteeltaan..yksinhuoltajamies..saa minut todella nauramaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu