oisko 40-50 ikäistä miestä hotelli vantaaseen launtaina tyydytämään vaimoa kimpassa?
kimppaa
7
2409
Vastaukset
Ota yhteyttä.Profiilissa osoite
- Riitta Spa
Mikä kumma siinä on, että mies hakee naiselleen seuraa alati täällä?
- kale
täähän on ryhmäseksi keskustelu...
miehet yleensäkin joutuu vonkaan naisilta
niin voi pedata etu käteen ja jos naiselle
ehdokas sopii niin sit toimeen..
- vantaa63
Moi.
Kiinnostaisiko mukava kimpasta kokemusta omaava hetero mies 45v joka vailla mukavan seikkailevan parin seuraa....
[email protected] - m69helsinki
Moi,
Voishan sitä kokeilla jos vaikka onnistuis? Tarkoitan että koskaan ei voi tietää toimiiko kemiat loppujen lopuksi mutta ainakin minun puolestani voitaisiin sopia tapaaminen sinne. Sittenhän sen näkee?
[email protected] - m69helsinki
Minua ainakin kiinnostaa. Sovitaan tapaaminen ja katsotaan kohtaako kemiat?
[email protected]- m69helsinki
ensimmäinenkin viesti tuli perille vaikka lähetyksessä oli ongelmia. Ei ollut tarkoitus lähettää kahta vastausta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk705524Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6263613SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842959Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2922798"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961840Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601770Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871453Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241421Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141401Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .189985