mitä tapahtuu

hei milloin muurman peter työväentalo valmis, mistä rahat ei oikeata talous asioiden hoitoa 2 miljoonaa velkaa
2600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka ei varmaankaan Peter ole pystynnyt päättämään remontin hinnan nousuja vaikka samaan aikaa yksi demari satamanhallituksessa tukee sellaista touhua vuodesta toiseen missä satama tekee tappiota kun ei vaiheta osaavaa sataman johtajajaa joka osaisi ottaa satamaan paljon yrityksiä että tulisi satamaan paljon töitä ja liikennettä ja laivoja ja rahaa että sitä ei tarvitsisi tukea aina verorahoilla.

Äänestä
  • kieroudella ja viekkaudella on rajansa sen sanoo muurmannista kirjoitettu kirjakin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koska valmis kirjoitti:

hei milloin muurman peter työväentalo valmis, mistä rahat ei oikeata talous asioiden hoitoa 2 miljoonaa velkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu