Kaikki sekoilee

Onkohan talossa kohta kettään kuka ei sekoile?
Tuulilla menoa Teron ja J-M:n kanssa, Cheryllillä Munyan, Riston (?)ja Harrin sekä Antin, Mariannella Teron ja Johanin jne.Tulee loputon lista!

En ole enää yhtään ajantasalla...
3216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikuttaa siltä että Anna ei sekoile eikä Kaisa-Reetta. Nämä uudet tulokkaat olivat sittenkin fiksumpia kuin nuo muut.

Annaa myös kannustan siinä, kun ei pidä alkoholista, vaan enemmänkin suklaasta. Oikein naisellinen ja nätti tyttö, paras kaikista.

-mies-

Äänestä
  • Kun jokaisen muijan kanssa kauhea kalapaliikki.Ensin syytettiin Mariannea ja nyt oli Tuulin kanssa samanlainen,että koko chatti meinas revetä ja herkimmät meni niin sekaisin ettei sanoista enää saanut selvää.Tilanne kyllä rauhoittui ja Tuuli tyydytti 2miestä kaiketi tunnin sisällä.Onpahan kun Johanin piti pyytää anteeksi kaato mutta yksi mies ei riittänyt nyt.

    Äänestä

  • ole ollutkaan kuin pariviikkoa, siinä ajassa nyt ei vielä kerkiä irrottelemaan, päinvastoin kun toiset kun on taju ulkomaailmasta jo tipotiessään, niin ei ajattele kuin talon asioita ja tapaa olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkien kanssa kirjoitti:

Onkohan talossa kohta kettään kuka ei sekoile?
Tuulilla menoa Teron ja J-M:n kanssa, Cheryllillä Munyan, Riston (?)ja Harrin sekä Antin, Mariannella Teron ja Johanin jne.Tulee loputon lista!

En ole enää yhtään ajantasalla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu