Q7!!!

Onko kukaan ajanut kyseisellä vehkeellä eli 4.2TDI mooottorilla? Onko rivakka? kertokaa kokemukset.
4311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Törmäystestissä hitsaukset repeili kyseisessä automerkissä, ei oo muuta tietoo.

Äänestä

litraisesta Scaniasta, ei ole rivakka mutta vääntää hyvin. Sama kai se on toi Audinkin raksuttaja.

Äänestä

Minulla on tuommonenkin. Sillä hakkaa valoissa kaikki, paitsi ne rallisubarut. On yliketterä kaupungissa ja mahtava vaativassa maastomyllerryksessä. Maantiellä ajettavuus kuin parhaissa Bugateissa. Polttoaineenkulutus on naurettavan vähäistä ja päästöt olemattomat.
Kolarissa se tappaa alleen kaikki muut paitsi rekkakuskit.

Kannattaa sunkin ostaa. Järkivalinta kaikille.

Äänestä
  • -superauto. Parempaa ei ole.

    Vai olikos se sittenkin Slovenialainen.

    No ihan sama. Niinkuin skoda ja audikin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


4.2TDI POWERIA kirjoitti:

Onko kukaan ajanut kyseisellä vehkeellä eli 4.2TDI mooottorilla? Onko rivakka? kertokaa kokemukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu