Harvinaisen ruma

tämä Henna Kalinainen.

Siis aivan erityisen ruma. Mikä sitä Forsellia riivaa ,kun saisi varmasti normaalinkin näköisen naisen?
81561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

pullamössötavis jos on mahikset tollaseen beibeen... ja silikonitki on pelkkää plussaa.

Äänestä

Hennah näyttää ihan rotalta. Kamalan näköinen jos minulta kysytään....

Äänestä
  • Väkisin väännetty plösö.

    Äänestä

  • tyylitöntyrkky. kirjoitti:

    Väkisin väännetty plösö.

    hääppönen oo, ei varmaan enää tasokkaita naisia saa kun horopukin maineen hankkinu .. ;)

    Äänestä

Tämä henna käy tosi usein syömässä yöllä Kampin mäkissä jossa olen töissä.
Hän on ollu hoikkakin mutta näkisittepä livenä!
ahmii burgeria ku viimestä päivää ja ei todellakaan ole mitenkää hoikka mistää suunnasta.
ja naamaki näyttää siltä että ois juossu seinää päin.
muistuttaa paljon hiirtä :D
muutenkin hän on töykeä!

Äänestä
  • näyttääkin kyl nykyään siltä että on mäkin vakioa-asiakas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ämm䨨 kirjoitti:

tämä Henna Kalinainen.

Siis aivan erityisen ruma. Mikä sitä Forsellia riivaa ,kun saisi varmasti normaalinkin näköisen naisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu