Miten saadaan tyttöjä

Muistaakos joku "vanhan kansan" vinkkejä "vauvan tekoon"?

Esim. Jos laittaa kirveen sängyn alle kun tehdään lapsia niin tulee tyttö...
4616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Tytöt tehdään illalla, pojat aamulla."

Äänestä
  • niin, olen kuullut asian juuri päin vastoin. Poikia tehään illalla ja tyttöjä aamulla:)

    Äänestä

  • tytöt tehdään rakastelemalla, pojat nussimalla ja mielellään takaapäin.

    Äänestä

  • että,, kirjoitti:

    tytöt tehdään rakastelemalla, pojat nussimalla ja mielellään takaapäin.

    Tytöt tehdään saunassa hiljaisella lämmöllä, pojat kunnon löylyssä.
    Tytöt lähetyssaarnaajassa, pojat takaapäin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten poikia? kirjoitti:

Muistaakos joku "vanhan kansan" vinkkejä "vauvan tekoon"?

Esim. Jos laittaa kirveen sängyn alle kun tehdään lapsia niin tulee tyttö...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu