Personal Trainer ?

Oletteko käyttäneet Personal trainer -palveluita?

Tiedättekö Porista tai lähiseuduilta jotain hyvää personal traineria?
165978
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

yhtään

Äänestä

tarkoitukseen? Juoksu, uinti, sali jne?

Äänestä

kaipaisin jonkinlaista Traineria vetämään punttisali treenejä. Jospa joku salilla kävijä pientä hintaa vastaan nappaisi meitä saamattomia mukaansa =)

Äänestä

mennyt noin yksinkertaiseksi, ettei pysty itse päättämään kuinka paljon liikkuu ja mitä lajia harrastaa? Pitääkö jonkun toisen kertoa se hänelle ja hänen vielä maksaa tästä autaaksi tekevästä tiedosta?

Kokoa järkesi! Nämä on just niitä julkkisten hömpötyksiä, mun personal trainer sano sitä ja tätä ja sit mää tein sitä ja tätä...Olen itse erittäin hyvässä kunnossa oleva yli neljäkymppinen mies, enkä koskaan ole tarvinnut apua liikuntaharrastuksiini. Itse olen osannut päättää!

Äänestä
  • lähinnä etsin kykenettömien ihmisten vetäjiä, kaikki ei ole niin rautasessa mielen/ruumiin kunnossa jotta olisivat sinun kanssasi samalla viivalla, nautippa siitä niin kauan kuin voit ;) voi tuota pyhän yksinkertaisuuden ja omahyväisyyden määrää.

    Äänestä

  • koottu kirjoitti:

    lähinnä etsin kykenettömien ihmisten vetäjiä, kaikki ei ole niin rautasessa mielen/ruumiin kunnossa jotta olisivat sinun kanssasi samalla viivalla, nautippa siitä niin kauan kuin voit ;) voi tuota pyhän yksinkertaisuuden ja omahyväisyyden määrää.

    mitä yksinkertaisuutta tämä sitten on?

    Äänestä

  • kykenettömien? kirjoitti:

    mitä yksinkertaisuutta tämä sitten on?

    Mitkä koiria ulkoilluttaa.
    Että oivat sinunkin siihen naruun.
    Juoksentelisit sitten siinä.
    Muistaakseni joku pyysi siitä hommasta 5 euroa tunti. Varmaan sama taksa kuka narunpäässä on.

    Äänestä

  • palvelusta kirjoitti:

    Mitkä koiria ulkoilluttaa.
    Että oivat sinunkin siihen naruun.
    Juoksentelisit sitten siinä.
    Muistaakseni joku pyysi siitä hommasta 5 euroa tunti. Varmaan sama taksa kuka narunpäässä on.

    sehän kyllä sopis eikä haittais yhtää, vaan kohooko siinä kunto kun joku tuollainen rääppänä siitä kiskoisi ...jaaa a pannaa harkintaan

    Äänestä

  • mukavalta tuntuu että joku vastaa ihan asiallisestikkin.

    Äänestä

  • ei toimi

    Äänestä

Parasta tässä kylässä!!!! Kokemusta on

Äänestä

Kelpaako personal raineri vai pitääkö olla traineri

Äänestä

Mitä tuo tarkoittaa, olen suomenkielinen ikäni työtä ja lapsia...ei venäjää...mistä tuollainen nimike? Latinaa? Kuka kehtaa Suomessa käyttää tuollaisia nimikkeitä? Päässä teini-iän uhma? Että koko valtio. Onko tuo nyt sitä jottai uutta et soda voittajil on oikeus ny sitte tosiaan laittaa STAFF-takiit selääs Eura Lypsäjie Järjestysmiähil, naisil ku nii perkuleesti se kiäle erustajjii? Poriiski se perkele Keiras vaa tuntuus paremmalt perkele ku OASIS ku nii saatanasti onk ne ny sitte brittei? On se vaa tärkee et meil on tuota amerikkaa kahdelkymmenel kanavalla, demokratiaa, vihreidenki hyväksymmää! On traktorbullinkkii Alaahärmästä, niin perkellee tärkeet nähä, voi vittu sanon

Äänestä
  • Huonosti olet oppinut suomenkieltä.

    Äänestä

Tiedän monta sankaria jotka käyttävät ns. "personal Rainer" palvelua.Mesellä tulee huumepussukka nopeasti ja raha vaihtaa omistajaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


__etsijä__ kirjoitti:

Oletteko käyttäneet Personal trainer -palveluita?

Tiedättekö Porista tai lähiseuduilta jotain hyvää personal traineria?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu