Ottakaa toi Amy McDonald-mainos vittuun tuolta etusivulta, aina kun tänne tulee niin selain jumittaa ja se ämmä alkaa rämppäämään kitaraa ja hoilaamaan jotain tökeröä niiiiiin ysärirokkia!
Kaikki kunnia julkisuuteen(?) ponnahtaneelle muusikolle mutta nyt lähinnä vituttaa koko ämmä kun se möly alkaa aina kun pasltalle tulee!!
Kaikki kunnia julkisuuteen(?) ponnahtaneelle muusikolle mutta nyt lähinnä vituttaa koko ämmä kun se möly alkaa aina kun pasltalle tulee!!
Vastaukset 3
Vanhimmat
alkanut mennä hermot sen kanssa.
Tuskin onnistuu, jos kyseessä kerran on maksettu mainosbanneri. eli riippuu siellä vaikka maailman tappiin jos rahoittajia riittää.
Mutta vältät tuon mainoslaulun, kun et osu hiirelläsi siihen yläbanneriin. Kyseessä kun on ns. roll-over-efekti, eli heti kun hiiresi osuu tuohon bannerileyeriin, alkaa mp3-biisi soimaan.
Tulen hulluksi kohta jos vielä se kerrankin renkuttaa ton biisinsä.
Ei tommosia tonne tolleen.