Äänestän Tuulia

Tuuli.S. on ainut nainen joka ymmärtää miehisiä tarpeita.
Hyvä, hyvä jatka samaan malliin. Me miehet äänestämme sinua forever.
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sipaa olen kurkkua myöten täynnä, sitä sen teennäisyyttä ja kieroutta. Harmi vaan, että se ei tippunut.

Äänestä

Ohjelman nimi piti olla Big Brother, ei Big Brothel!

Äänestä
  • Haittaako sua oikeesti et on olemassa ihmisiä jotka antaaa???

    Äänestä

  • Mitä enemmän antaa
    - ja mitä useammalle -
    sen vähemmän annetaan nimeämispisteitä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


OK . . . kirjoitti:

Tuuli.S. on ainut nainen joka ymmärtää miehisiä tarpeita.
Hyvä, hyvä jatka samaan malliin. Me miehet äänestämme sinua forever.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu