koulus vaa,,

miks sä tuijotit muo tänää? saat kyl rauhas tuijottaa,mut älä oo nii vihane,mä en oo tehny sulle mitään,,oli kyl kiva nähä sut,=)
2356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinähän se juuri onkin kun et oo tehnyt mitään. Ja mä en kuule mieti mitään "ongelmia" liittyen luonnossa liikkumiseen. Miehet aina väittää ettei naiset löytäis edes kotiin vaan heti eksyis. Itsetunto on ihan ookoo vaikka sitä eräät ovat "yrittäneet" saada matalaksi, heh.

Äänestä

tuijotin koska oot kaunis ja koska oot joskus tuijotellu mua. Jos löytys jotain millä luontevasti pääsis juttusille ja niin että sitä juttua oikeasti riittäs vähän pidemmäks aikaa...niin olis tuota aika kivaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmm,, kirjoitti:

miks sä tuijotit muo tänää? saat kyl rauhas tuijottaa,mut älä oo nii vihane,mä en oo tehny sulle mitään,,oli kyl kiva nähä sut,=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu