jaahas, eikö olisi aika perustaa Suomussalmelle uusi lehti johon kaikki juoruista & huhuista kiinnostuneet voisivat kirjoittaa omia paskapuheitaan ja kaiken maailman reportteja, jotta suomi24:sen tähän asti asiallisena pysynyt palsta ei pursuaisi täyteen kaikenmaailman perättömyyksiä?
Suomussalmen kunnalle uusi lehti
lentävä journalisti
5633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
MUSTA BEMARI AJANU MÄNTYYN VAI MITEN SE OLI????????????????????? TIETÄÄKÖ JOKU TAPAHTUNEESTA KUN MINÄ PARKA RAUKKA SE EN OO KUULUKKAAN!! YHYYYYY! OLIKO AMIS? HUMALASSA? ANTEEKSI UTELIAISUUTENI, HALUSIN VAIN KYSYÄ ETTÄ MITEN LIE OLLU. EI OLE PAKKO VASTATA JOS EI HALUA.
loppuisi tuo paskan ja kateellisuuden jauhanta !
siis luulet sä iha tosissa et joku vitu lehti pelastaa netin paskapuheilta, vaik toi ois vitsi nii huono sellane. käyttäsit ny päätäs, voi häärre gud!
Tampio on sukunimi..Tamppooni on naisten "sinne" asetettava vehje.
Tiedoksenne. Ystävällisesti tiedottaa hän
Suomussalmi ei oo ainoa paskanjauhantakunta jne. Joka puolelta löytyy ihan samanlaista meininkiä.
On tullunna asuttua sen verran muuallakin. Että sillee.........