joka kuhertelee kaikkien mahdollisten naisten kanssa kaveriporukoiden juhlissa!!!! Arggggg, siis jopa sen vanhan korppikotkan, jota kaikki muut miehet inhoavat. HÄPEÄN SIITÄ SAATANAN IDIOOTTIA.
Häpeän miestäni!
6
1375
Vastaukset
- valitat
jos et tee mitään. Laita piste, idiootti.
- no öö?
Taitaa miehesi sitten sinua kovinkin rakastaa kun muiden naisten kanssa kuhertelee. Kannattaisi varmaan ilmoittaa asiasta, ja sanoa että nyt loppu, onhan sillä jo nainen...?
- helppo keissi.
Siltä vanhalta korpparilta saa kaikkein helpoiten pesää, ehkä sun jälkeen!
- JH.
Mitäpä siinä sitten muuta tekemään kuin heität sen rentun menemään. Eikös noi kuhertelut toisten kanssa kerro jo aika paljon mitä mies välittää susta ja SUN tunteista/ajatuksista.
- Rentun horsma
eipä taida aviomieheni minusta välittää. Sääli se on heittää lapsen hyvää isää pihallekaan, mutta en vaan jaksa katsella enää.
- siitä, että
Rentun horsma kirjoitti:
eipä taida aviomieheni minusta välittää. Sääli se on heittää lapsen hyvää isää pihallekaan, mutta en vaan jaksa katsella enää.
rakastat miestäsi, hän sinua, mutta olet loukkaantunut? Tärkeintähän on, että itse rakastaa, mutta ei väkisin. Jos tunteet pelaa molempiin suuntiin niin epäilen, että ongelma kannattaisi ratkaista keskustelemalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542978
- 612811
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p462349Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa422341- 632107
- 552015
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41985Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit115926Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123889Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37864