joka kuhertelee kaikkien mahdollisten naisten kanssa kaveriporukoiden juhlissa!!!! Arggggg, siis jopa sen vanhan korppikotkan, jota kaikki muut miehet inhoavat. HÄPEÄN SIITÄ SAATANAN IDIOOTTIA.
Häpeän miestäni!
Rentun horsma
61417
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jos et tee mitään. Laita piste, idiootti.
Taitaa miehesi sitten sinua kovinkin rakastaa kun muiden naisten kanssa kuhertelee. Kannattaisi varmaan ilmoittaa asiasta, ja sanoa että nyt loppu, onhan sillä jo nainen...?
Siltä vanhalta korpparilta saa kaikkein helpoiten pesää, ehkä sun jälkeen!
Mitäpä siinä sitten muuta tekemään kuin heität sen rentun menemään. Eikös noi kuhertelut toisten kanssa kerro jo aika paljon mitä mies välittää susta ja SUN tunteista/ajatuksista.
eipä taida aviomieheni minusta välittää. Sääli se on heittää lapsen hyvää isää pihallekaan, mutta en vaan jaksa katsella enää.
rakastat miestäsi, hän sinua, mutta olet loukkaantunut? Tärkeintähän on, että itse rakastaa, mutta ei väkisin. Jos tunteet pelaa molempiin suuntiin niin epäilen, että ongelma kannattaisi ratkaista keskustelemalla.