Onko

tänään treffit?
6696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En jaksaisi tapailla sinkkumielessä ihmisiä. Se on ihan ok pamlata ihmisten kanssa, mutta en halua treffailla kaikkia tyyppejä. Haluaisin yhden, jota rakastan.

Äänestä
  • täsmälleen kuten sinä.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    täsmälleen kuten sinä.

    samalla tavalla. En jaksa harrastaa treffauskulttuuria. Tykkään kyllä keskustella erilaisten ihmisten kanssa, mutta en jaksaisi etsiä eri tyyppejä, flirttailla ja tapailla.

    Äänestä

ole

Äänestä
  • t. ap

    Äänestä

olemaankaan, ei huvita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulla kirjoitti:

tänään treffit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu