...kun tänne joku laittaa asiallisen viestin,niin johan on kaikenmaailman idiootit vastaamassa asiattomia kommentteja.Jos teillä ei muuta tekemistäkään ole,hyppikää vaikka sillalta tonne jokeen.
on se kumma..
mia-3
212261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Asiallisessa viestissä pilkun ja pisteen jälkeen tulee välilyönti. Lisäksi kansanryhmää (idiootit) vastaan kiihottaminen on viharikos.
anteeksi,etten osaa kirjoittaa kieliopillisesti oikein ja laittaa pilkkuja sekä pisteitä niin kuin sinulle on opetettu.
En silti voi lopettaa ajattelemasta sua alasti selälläsi
Saat anteeksi, mutta kyllä sinulle on opetettu ihan samalla tavalla, taidatkin olla nuori kapinallinen, kun jätät välilyönnit pisteen ja pilkun jälkeen laittamatta. Pisteet ja pilkut ovat sinulla ihan oikeissa paikoissa, mutta se välilyönti, se välilyönti...
Miessika se vain haaveilee, minä sain jo n*******a pilkkua.
niinhän minä olenkin...antaa mies sian vain haaveilla kun ei muutakaan osaa :)
Olenko vanha irstailija, kun näen nimimerkkisi jälkiosassa tiettyä symboliikka yllhäältäpäin tarkasteltuna?
..olla aivan liian pervo.HYI!
No voi jeesus entään, että tuo on vanhaa. En olis sinusta uskonut, että tartut pilkkuihin ja pisteisiin.varsinkin välilyönti pisteenjälkeen on sulle hermoja kiristävä asia. Entä Isokirjain ja yhdys sanat?
Etenkin Isokirjain ja yhdys sanat ovat lähellä sydäntä, mutta kirjoitit ne aivan väärin. Luitko koko ketjun? Pääsin sentään pilkkua n******n, kun sikamiäs vain haaveili. Siinä on vissi ero.
Totta kirjoitat, hyviä asiallisia kirjoituksia mennään kommentoimaan täysin asiattomilla ja asiaan kuulumattomilla aiheilla. Toivottavasti viestisi lukee useampi ja ymmärtää mitä tarkoitat, JES!
Kiitos tuosta kommentista. Mukavaa että joku toinenkin on huomannut saman asian.
Kokeiltu on, hyvältä tuntui! :P
Olisko mitenkään mahdollista että antaisit minun vähän koittaa tissiä kun minun tekee niin jumalattomasti mieli?
Se haluaa kummiskin koittaa KUMPAAKIN tissiä. Sit se ulvoo oiiii.....iiih, ja sanoo, että pitäs lähtee tästä äidin luo syömään, jos vaikka olis lihapullia.
Älä hyvä mies rienaa, tyypistä liikkuu outoja huhuja.
minkäs tekee kun mies ei oo saanut ollenkaan...taitaa vaan kiukutella ja haaveilla olemattomia =).Kuuleppas vaan, että semmoista elämä on.
Toivotan hyviä saaliita, sitten kun Mulligansiin pääset (viittaan muihin kirjoituksiin). Ja tarkemmin kun katsoin, niin nimimerkkisi viimeinen osiohan taitaa olla numero 3, eikä mikään ruokoton kuvio. Pyydän anteeksi, olen herrasmiehiä, enkä mikään pervo.
juuh...en ole menossa itse Mullikseen,vaikka tykkään Taikakuun musiikista.Ja saat anteeksi omat lukihäiriösi. =)
täälä ne terkkarin hoitsut meteliä pitää *wirn*. toinen on saanu ja toinen ei. enkä oo ikänä ollu naisen kanssa!
Asiat voidaan kirjoittaa niin monella eri tavalla. Hyvät käytöstavat myös täällä netissä ja kenellekään ei tule paha mieli toinen toistensa kirjoittelusta.
Ka minäkin olen käytöstapoja omaava ihiminene. Osaan montaa kieltä muummuas suomee ja savvoo. Rehvataako vaik sommelon ees huomen kello kakstoist?