syksy etenee kohti talvea ja peräkamarin pojat ryömivät taas esiin koloistaan valmiina tuhoamaan toisten perheet..
VAROKAA
haminalaiset
92367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
on mihinkään...Hah haa, kyllä ne avioliiton rikkojat on ihan muusta veistetty.
partiopoika palvelukseen...........
Pesen vain ensin vehkeeni.
Onhan pelot, taitaa olla perheet epävarmalla pohjalla.
Mikä on pitänyt nämä peräkammarinpojat koloissaan koko kesän? Kenties helteet.
Silloin kun aviomiehet ovat olleet töissä ja kalassa ja mökillä niin meillä on ollut kysyntää.
no kuka nyt perheellisille olis kade? Päin vastoin, perheelliset on kade niille joil ei sitä taakkaa oo ja sinä ilmeisesti olet yksi näistä perheen perustaneista rassukoista, jotka katuu koko loppuelämän, että voi voi, että pitikin perustaa perhe.
Niin ja et tietenkään ole itse päättänyt, että niin teit, vaan muut. Muut on päättäneet että sun pitää perustaa perhe. Muiden mielipite mielestäsi on se jota tulee noudattaa. Jos nuin muiden mielipiteet mieltäs painaa, et o terve.
Ei muiden mielipiteistä pidä välittää, vaan tärkeintä on tehdä valinta itse jota sinun tapauksessasi ei ilmeisesti juurikaan ole tapahtunut.
ja jos on tarvetta ehotella muille naista, joka voi johtaa perheen perustamiseen, silloin ei asiat ole ihan kunnossa. Jos oikeasti menee hyvin elämässä, ei tarvitse koettaa painostaa muita asiaan, joka voisi johtaa samaan tilanteeseen missä itse on tms harmillista.
jo koht eläkkeel, vaimo 35, jos kokeilee. Pitää olla aika hyvä tuntemus ihmisist. Tai naisen täysi puristus alhaalta, miltä se tuntuu? Voit kommentoitda.