Kyllä bb oli huonoa mainosta kyseiselle vehkeelle kun törmäili seinään päin. BB:n pitäis hyvittää tuo vaaratilanne jonka rakensi järjettömällä idealla horisontin kääntvillä laseilla. Hyvä ettei pahemmin käynyt.
BB:n pitää hyvittää tuo epäreiluus jota maailmassa muutenkin on eikä rankaista idioottimaisesti.
BB:n pitää hyvittää tuo epäreiluus jota maailmassa muutenkin on eikä rankaista idioottimaisesti.
Vastaukset 3
Vanhimmat
taholta tarkoitus että kukaan ei pysty viikkotehtävää suorittamaan mutta oli tosi typera juttu kyllä tuo mitä siinä pääsi tapahtumaan. Kuten niin moni on sanonut niin onneksi ei ollut petoniseinä edessä. Siis tuotannon kannalta kävi tuuri. Tuotanto on mokannut monella tavalla tällä kaudella ja pahin niistä oli tuo Harrin juttu. Tämä horisonttilasi tuolla laitteella oli jotain niin järjetöntä että nyt jos koskaan pitäisi jonkun puuttua tuon tuotannon touhuihin. Mitä vielä ehtiikään tapahtua.
Olisi siinä kaikki muut onnistuneet. C sai totutella tunnin laseihin. Se olisi oitänyt riittää. Mutta kun ihmisellä ei ole tippaakaan pitkäjännitteisyyttä, ei onnistu. Olisi onnistunut varmasti muilta.
Eim keskittynyt ajoon ollenkaan, vaan ajatteli mitä ympärillä tapahtuu, näin hän itse kertoi.
Kuvitteli varmaan, että voiton myötä suuret otsikot lehdissä ja kaverit halaa ja Cheryll on kaiken keskipisteenä.
Ahneella on pas---en loppu.