Nyt kun ne tuossa tuota suihkurusketusta itselleen laittelivat ja Cherinkin koko vartalo näkyi, niin nousi vaan mieleen, että miksi se koko ajan valittaa olevansa ruma ja läski?
Oliko teidän mielestä hänen vartalossaan jotain rumaa mukamas? Ehkä neitokaisella on vain huono itsetunto tai häntä joskus arvosteltu negatiiviseen sävyyn ulkonäköön liittyen ja jäänyt päähän jokin pinttymä? Ymmärrän toisaalta, kun naisilla niin kovat ulkonäköpaineet tänä päivänä, että yksikin väärä sana voi tosiaankin loukata ja nakertaa itsetuntoa..
Oliko teidän mielestä hänen vartalossaan jotain rumaa mukamas? Ehkä neitokaisella on vain huono itsetunto tai häntä joskus arvosteltu negatiiviseen sävyyn ulkonäköön liittyen ja jäänyt päähän jokin pinttymä? Ymmärrän toisaalta, kun naisilla niin kovat ulkonäköpaineet tänä päivänä, että yksikin väärä sana voi tosiaankin loukata ja nakertaa itsetuntoa..
Vastaukset 18
Vanhimmat
erityisesti miehet siis, kirjoitelkaa!
mun mielestä cherylin vartalo muistutti lähinnä päärynää.. pien rintojen kohalta, lantio iso.. muistutti päärynää.. se on mun mielipide!! ISOT TISSIT
Mutta silti pidän Cherylistä persoonana enemmän. Jos kysyttäisiin, että kenen talon naisen kaa..., niin vastaisin, että ehdottomasti Cheryllin.
Cherillä on ollut syömishäiriö ( ja epäilyttävästi vaikuttaa, että saattaa laueta uudestaan), joten ei ihme että haukkuu itseään niin paljon, osa taudin kuvaa. Omasta mielestä normaali kroppa, treenata tietty aina voi, lihakset näyttää hyvältä.
Tuuli on kauniimpi kuin yksikään suomen maan missi..
Pitkä selkä, lyhkäisten jalkojen jatkeena. Näivettyneen oloiset tissit. Nykerö nenä, ei missi ainesta. Tuulin vartalo kuin merestä nousseen Afroditen Shipan rinnalla.Se siitä kauneudesta jos totuus sallitaan
se persekuva joka jäi ruutuun EI todellakaan herättänyt. Rumat tissit, en olisi paljastanut.
Tää Tuuli on kyllä nätti mutta tyhmä. Kroppa on mannekiiniainesta.
Nyt C jättänyt rintsikat pois ja esittelee olemattomia rintojaan, hahhaa, hakee huomiota ja taktikoi äänestystä varten. Ulos esitteleen-----.
Saada ääniä vilauttelullaan.. Seisoo sivuasenossa ja ihan pokkana vaihtelee aika paljonkin sitä yläosaa, vaikka ei sillä ole edes niitä rintsikoita edes päällä. Kyllä sitä luulisi, että ainakin Chipa yrittäisi vähän salakavalasti vaihdella paitojaan. Muutkin asukkaat on ihmetelleet tätä toimintaa. Njooh.. mä en itseasiassa kyllä ihmettele ollenkaan.. Huoh.
jos Chipa on pääsemässä justiinsa sinuiksi kroppansa kanssa, tai yrittää sitä, koska pelkää putoavansa, ja haluaa ennen talosta poistumistaa päästä eroon mm itsetunto asian suhteen... En nyt kuitenkaan menisi heti yhdistämään siihen, että "vilauttelee" sentakia kun on äänestyksessä... Kylläpä te nyt yritätte mustamaalata.
Että siis justiinsa pääsemässä sinuiksi kroppansa kanssa..? Pokkana tyttö on näyttäytynyt ennenkin alasti ja kauas taakseppäin on alkanaut kunnon murehtimiset ulkonäöstään ja vartalostaan ja silti sama homma, että näyttäytyminen alastomana ei ole ollutkaan niin hirveän vaikeaa mitä on antanut haukkumisellaan ymmärtää, eikä myöskään kameran edessä. Tää on sit mun mielipide!. Hyvin muuten vedit tän "koska pelkää putoavansa" -perustelun. o.O No mutta jooh.. mutta kuitenkin mun mielestä tää Chipan tyyli on välillä niin epäilyttävää, että välillä sattuu epäilyttämäänkin sen huonoitsetunto. Paljon mahdollista, että sillä itsellä on kyllä sekavan ristiriitaiset tunteet vartalonsa kanssa..
chipalla niin en kyllä niitä auliisti esittelis. Tuulilla hyvä kroppa! Chipalla on vyötärö kadonnut :D
hyvä perse. Ei läski, vaan ihan sopiva.
Cheryll ei ole tippaakaa läski vaan ihan normaali. Hän ei voi millään treenillä saavuttaa Tuulin mittoja sillä luuston pituus-/leveyssuhteet poikkevat paljon toisistaan. Rintojen koko luonnostaan on perimän tulosta. Mistä lienee peräisin suurten rintojen ihailu? Olisiko sitten näiden varhain vieroitettujen tai rintaruokintaa ilman jääneiden poikien unelma?
Cheryll ei ole mikään läski vaan juuri niin hyvä kuin hänen tyyppinen nuori nainen voi olla. Erittäin hyvät ja kiintäet istumalihakset ja reidet jotka kertovat luultavasti myös lihaskunnon harjoittamisesta.
Mistä tämä hullutus näine palstakommentteineen kertoo? Liaallisesta ulkonäkökeskeisyydestä. Ollakseen kelvollinen IHMINEN niin ilmeisesti on täytettävä kriteerit jotka eivät kerro kokonaisuudesta vain siirrytää vähä vähältä suosimaan joitakin muotovalioita.
Valittelun sijasta voisi tehdä asialle jotain.
Pihalla voi lenkkeillä ja on se kuntosalikin.
Valittaminen ei johda mihinkään.
Kyllä hävettäisi olla täällä kommentoimassa Cheryllin vartaloa.
-------------------------------------
Jalat on ok, mutta keskivartalo turvonneen oloinen..