Nu fan pojkar är det vinter

På natten är det -7 grader kallt och på dagen bara 4 grader. Känns mycket kallt efter en varm sommar.
Hälsingar från stor Helsingfors.
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kalt. Vi hade 1 på natten ock på söndagen var det 2- 3. Troligen ni hade också halkan på vägen?

Äänestä

tre imhemska? Finska, Svenska och Savolax.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


i södra Finland! kirjoitti:

På natten är det -7 grader kallt och på dagen bara 4 grader. Känns mycket kallt efter en varm sommar.
Hälsingar från stor Helsingfors.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu