Tänä aamuna heräsin ihanaan oloon. Näin unta rakkaastani, unessa olin hänen kanssaan. Vaikka en muista tarkkaan koko unta ja sen tapahtumia, niin tunnelman muistan ja tunnen sen vieläkin. Hyvä olo jatkuu vieläkin :)))
ihana uni
Donna
4479
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mä näen joka päivä unia mun rakkaasta=)) Tuntuu aamuisin niin ihanalta aina.. :)
Miks mun pitää olla niin yksin! =(
Niin, yksinäisyys / yksinolo / sinkkuus / mikälie on yleisempää kuin uskotkaan. Pidä siis silmät auki ja lähesty rohkeasti jos jonkun kivan bongaat. Ihmiset on niin hemmetin ujoja että monta yksinäisyyttä olisi jo parannettu jos me uskallettaisiin enemmän. Tsemppiä sulle!
Joo unet omasta ihastuksesta/kiinnostuksesta tai vastaavasta on parhaita !! Itelle tulee aina niin ihanan onnellinen ja jotenkin rauhallinen olo, kun nään siitä unta :)Ja jotenkin se kyl johtuu siitä et ajattelen toista koko ajan ja uniin tulee päivän ajatuksia, erilaisissa muodoissa :)